Hiperinflacja w niemczech - Polka w niemczech - 4

Polka w niemczech - 4 - Hiperinflacja w niemczech

Polka w niemczech - 4 1

Jak twierdzi niemiecka policja podejrzany zabił swoją narzeczoną przy użyciu noża zadając jej cios w plecy odgłosy kł243tni zaalarmowały sąsiad243w wczoraj około godziny 1700 kiedy.

Polka w niemczech - 4 2

Span classnews_dt12032015spannbsp018332w niemczech nie ma becikowego macierzyński jeżeli pracujesz i jesteś ubezpieczona ustawowo przysługuje 6 tygodni przed rozwiązaniem do 8 tygodni po13 euro za dzień płaci go kasa chorych p243źniej przechodzi się na elterngeld zalezny jest od zarobku ostatnich 12 miesięcy dla niepracujących przed ciążaporodem wynosi 300.

Polka w niemczech - 4 3

Witaj aniu ja mieszkam w niemczech od ponad 6ciu lat jestem polka i studiuje tu wiec mamy podobne uprawnienia pare tygodni temu ubiegalam sie o wize do usa i dostalam.

Polka w niemczech - 4 4

Rowniez mieszkam w niemczech od jakis 7 lat i musze powiedziec ze wole poske nienawidze tego kraju owszem zapewniona przyszlosc wiecej pieniedzy ale i tak wole polske dwa tygodnie bylam tam i jak zwykle plakalam wyjezdzaja z tamtad ja uwazam ze w polsce sa inni ludzi i wgl zycie a do tego ta sytuacja rodzinna ciagle.

Polka w niemczech - 4 5

Joanna w przyjechała do hamburga siedem lat temu polka miała za sobą trudne dzieciństwo jej rodzice byli uzależnieni od alkoholu wychowywali siedmioro dzieci.

Polka w niemczech - 4 6

Polce mieszkającej w niemczech organizacja jugendamt odebrała troje dzieci w drzwiach stanęło dw243ch policjant243w i dwie kobiety bez okazania żadnego nakazu dokument243w dosłownie.

Polka w niemczech - 4 7

Wyrok dożywocia dla sprawcy wypadku drogowego sąd w hamburgu uznał 24latka za mordercę pijany i bez prawa jazdy spowodował tragiczny wypadek w hamburgu.

Polka w niemczech - 4 8

Jak poinformował dziennikarz do rzeczy oraz korespondent telewizji polskiej w niemczech cezary gmyz nie żyje 25letnia polka kt243ra w czwartek została postrzelona na terenie berlina.

Polka w niemczech - 4 9

Oszczędzaj na przelewach do polski i śmiej się z tych kt243rzy przepłacają whatsapp wzbudza w niemczech ogromne kontrowersje chodzi o twoje dane osobowe.

Polka w niemczech - 4 10